ככה יראה יום ההולדת של ילדכם אם תזמינו את זיוי קיווי, קוסם לילדים.

כשעה לפני שהמסיבה מתחילה זיוי קיווי מגיע למקום האירוע, יוצר קשר אישי עם ילד או ילדת היומולדת ומשתף אותם בהכנות .
בדרך כלל מוקדשת רבע השעה הראשונה של המסיבה לקבלת קהל והמתנה עד שיגיעו כל האורחים. בזמן זה זיוי קיווי מסתובב בין הילדים ומשעשע אותם בקסמים אישיים.

המסיבה מתחלקת לשלושה חלקים.


החלק הראשון הוא הופעת הקסמים של זיוי קיווי, והוא נמשך כשעה וכולל מבחר קסמי ילדים אהובים מקנדה, ארצות הברית, יפן וצרפת שהותאמו לקהל הילדים הישראלי, וכן קסמים ישראלים כחול לבן וקסמים שיוצרו במיוחד עבור ילדכם. הקסמים מתאימים במיוחד לילדים אך יעניינו גם את המבוגרים.


החלק השני של יום ההולדת הוא טכס חלוקת המתנות מזיוי קיווי. בחלק זה ילד או ילדת היומולדת יקבלו מזיוי קיווי בלון צורות ענקי בהפתעה, ואתם מוזמנים לבחור מראש את הפסל לפי הדמות האהובה על ילדיכם. למעבר לגלריית הבלונים לחץ כאן. זיוי קיווי פתוח לבקשות מיוחדות. מיד אחרי טכס חלוקת המתנות מזיוי קיווי יערך טכס העוגה.


בחלק השלישי של יום ההולדת זיוי קיווי יחלק לכל הילדים בלונים בצורות. לא מדובר רק בצורות המוכרות והאהובות של "כלב, חרב או כלב?". זיוי קיווי הוא לא רק קוסם לילדים, הוא גם אומן בלונים מוכשר, ומתגאה להביא לביתך את פינת "הכה את המומחה" שבה הילדים בוחרים מכל העולה על רוחם, וכן את פינת ה-"בלונים בהתאמה אישית" אשר בה זיוי קיווי קודם כל בוחן את הילד מבחינת מראה, לבוש, שיער, צבע עיניים והבעת פנים, ומתאים עבורו את הבלון האולטמטיבי. לפרטים נוספים עבור לעמוד הפעלות בלונים.

לזיוי קיווי יש מגוון של הופעות קסמים המתאימות לילדים.

הופעת זיוי קיווי לילדים בני ארבע עד שש - הופעה המבוססת על הומור לילדים, מעצימה את ילד היום הולדת, והשתתפות קהל הילדים בתנועות ידיים, דיבור וקריאות מובטחת.

הופעת זיוי קיווי לילדים בני שבע עד אחד עשרה -הופעה המשלבת הומור, סיפורים לילדים ואפילו קסמי אש. ההופעה מתחשבת בכך שבגיל הזה ילדים רבים רוצים להוכיח את ידיעתם הרבה על העולם (והיא באמת רבה כבר בגיל הזה) ולכן צריך לזרום עם הילדים ולהראות להם (שוב ושוב) שהמטפחת לא בין האצבעות.

הופעת בר מצווה - זיוי קיווי מופיע גם כקוסם לבר מצווה, בהופעה מיוחדת המשלבת קסמים תוך כדי הליכה בין האורחים והחברים של חתן בר המצווה או כלת בת המצווה. בנוסף יחולקו לאורחים בלונים בצורות, בעיקר פרטי לבוש אופנתיים ויחודיים כגון: צמידים, טבעות, כובעים, כנפי פרפר ומלאך ועוד.

הופעה לילדים הגדולים - לזיוי קיווי ניסיון בהופעה לקהל מבוגר יותר, באירועים חברתיים, פאבים, בתי קפה, חנויות דיסקים, קניונים ואפילו חנויות לממכר אופני הרים.

זיוי קיווי מופיע גם באירועי חברה, בריתות, חגים וקייטנות.

By Zivi Kivi
To contact Zivi Kivi please email me at Zivi@ZiviKivi.co.il